DODGE RAM NEWS

Jsme autorizovaný dealer Prins LPG

Společnost Auto Outlet je autorizovaným dealerem a servisním centrem LPG Prins. Systém Prins VSI 2.0 (nejlepší produkt na trhu) montujeme do šesti a osmi válcových motorů. Poskytujeme 3 letou celoevropskou záruku. Naše přestavba LPG zahrnuje jak naše nové vozy, tak Vaše stávající. Informace o spotřebě, výpočet úspory v Kč, návratnost v Km i zobrazení dojezdové vzdálenosti v Google mapách naleznete na partnerských stránkách www.lpgprins.cz.

Zlevněné díly a příslušenství

Zde můžete najít kompletní přehled náhradních dílů a příslušenství, z nich některé jsou za zajímavé či zlevněné ceny. Nabídka je pro americké vozy značek Dodge, RAM, Ford nebo Jeep atd.

Otevřené pracovní pozice - Klecany a Hodonin

Rozšiřujeme servisní tým

Automechanik Senior: Požadujeme odbornou znalost, samostatnost a zodpovědnost. U seniorní předpokládáme alespoň 10 letou praxi. Juniorní pozice je také otevřena. Zkušenosti s opravou amerických vozů výhodou, nikoliv podmínkou.

Pozice otevřeny na dvou pobočkách:
Auto Outlet Klecany
Parkerova 616, Klecany
Auto Outlet Morava
Velkomoravská 89a, Hodonín

Nabízíme zajímavé pracovní prostředí luxusních vozů a velmi dobré finanční ohodnocení.

Váš životopis postačí v CZ, prosím zasílejte na jh@autooutlet.cz.

Jsme autorizovaný dealer Pirelli

Společnost Auto Outlet se stala oficiálním dealerem pneumatik značky Pirelli. V případě zájmu o pneu, zejména speciálních amerických rozměrů, nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 441 421 popř. na dily@autooutlet.cz.

Nástavby na pickupy SNUG TOP a kryty Pace Edwards

Jsme oficiálním distributorem nástaveb amerického výrobce SNUG TOP. Skladem nástavby Super Sport na vozy RAM 1500 pro modely 2020, Classic i pro starší modely v různých barvách.  Dále nástavby XTR pro Ford Raptor v černé a modré barvě. Máme také zastoupení amerického výrobce krytů na korby Pace Edwards
ACCESSORIES

Bedrug RAM 1500

Bedrug RAM 1500 photo
Bedrug RAM 1500 je koberec do korby vozu Dodge RAM (pro délky korby 5,7" a 6,4")
Cena bez DPH  15 000 Kč
Cena s DPH  18 150 Kč

Originální gumové koberce Dodge RAM

Originální gumové koberce Dodge RAM photo
Originální gumové koberce pro Dodge RAM. Koberce jsou vždy prodávány zvlášť jako přední sada, která obsahuje 2 kusy gumových koberců a zadní sada, která obsahuje jeden zadní koberec. Koberce dodáváme pro verze kabiny CrewCab či QuadCab a pro různé typy výbav Sport, Laramie, Longhorn či LIMITED. Ceny závisí na typu Vašeho vozu, kontaktujte nás pro více informací, na základě VIN Vám zašleme patřičnou cenu celé sady.
Cena bez DPH  1 Kč
Cena s DPH  2 Kč

Dodge RAM Ochranné lemy blatníků

Dodge RAM Ochranné lemy blatníků photo
Ochranné lemy blatníků pro Váš vůz. Zajistí rozšíření karoserie, aby nedocházelo k odhazování nečistot od Vašich pneumatik na Vaše vozidlo resp. na vozidlo jedoucí za Vámi. Šířka předního i zadního lemu 6cm. Lemy jsou vyrobeny z plastu s možností je nalakovat do barvy vozu. Cena je bez instalace a případného lakování.
Cena bez DPH  22 000 Kč
Cena s DPH  26 620 Kč

Zamykatelné víčko nádrže

Zamykatelné víčko nádrže photo
Uzamykatelné víčko nádrže, pasuje na většinu amerických vozů značky Dodge, Jeep a Chrysler. Originál díl MOPAR.
Cena bez DPH  700 Kč
Cena s DPH  847 Kč
Kompletní nabídku najdete na stránce Příslušenství

Specifikace a výbava

Původní myšlenka konstruktérů byla vytvořit užitkový, praktický a spolehlývý vůz. S postupem času a vzrůstající oblibou se vůz technologicky posunul do úrovně, kde je posádka hýčkána moderní technikou a luxusními prvky. Možnosti interiérové výbavy vozu Sport či Laramie nabízí vyhřívané a chlazené sedačky či vyhřívaný volant. Dále součástí těchto výbav je nejen graficky dokonalý, ale i uživatelsky konfigurovatelný 7" palubní počítač, rádio Uconnect s dotykovou obrazovkou o velikosti 8,4", včetně evropské navigace. Vysoká kvalita zpracování vozu se současným využitím moderní techniky snese opravdu ty nejpřísnější měřítka. Důkazem je 8-mi stupňová automatická převodovka, elektronická kontrola stability (ESC), asistent rozjezdu do kopce při zatížení nebo asistent proti rozkmitání soupravy (TSC).
STL
SPORT
LARAMIE

Highlight

Rozbalit vše | Sbalit vše

TorqueFlite 8-mi stupňová automatická převodovka ZF

, jenž výrazně zvyšuje rozsah od prvního do posledního převodového stupně oproti předchozímu typu 65RFE. Nabízí taktéž (Poskytuje) rychlejší a hladší průběh řazení, vzhledem k současnému využití elektronického zařízení, které má v paměti uloženo (elektronika zná) více než 40 situačních režimů tzv. shift maps, na které dokáže reagovat. Převodovka rovněž podporuje manuální režim, kdy můžete jednotlivé stupně volit tlačítky na volantu.
TorqueFlite 8-mi stupňová
automatická převodovka ZF
TorqueFlite 8-mi stupňová automatická převodovka ZF

Active-Level ™ Four-Corner Air Suspension

- vzduchový stavitelný podvozek, jenž nabízí automatické vyrovnání vozu při zatížení a optimalizuje přenášený výkon. V kombinaci s inteligentními senzory dojde k automatickému snížení světlé výšky vozu při rychlejší jízdě na dálnici, které automaticky zlepšuje aerodynamické vlastnosti vozu. Řidič ma k dispozici pět režimů nastavení světlé výšky v rozmezí 10 cm. Park - sníží vůz o 5cm, vzhledem kterému usnadní výstup a nástup do vozu a také popř. nákladání či vykládání. Aero - sníží vůz o 2,8cm pro zmenšení aerodynamického odporu, aktivuje se automaticky rychlostí. Normal - standardní neutrální výška vozu. Off-road 1 - zvýší světlou výšku vozu o 3cm. Off-road 2 - zvýší světlou výšku vozu o 5 cm pro maximální průjezdnost terénem. Vzduchový podvozek je možné ovládat na palubní desce nebo dálkovým ovladačem na klíči.
Active-Level ™ Four-Corner
Air Suspension
Active-Level ™ Four-Corner Air Suspension

Electronic Stability Control+ (ESC)

- aktivní bezpečnostní systém, který optimalizuje stabilitu vozidla a pomáhá udržovat směrovou kontrolu v náročných nebo nepříznivých podmínkách. Systém spolupracuje s jednotlivými prvky jako Hill Start Assist, Trailer Sway Control, Rain Brake Support, Brake Assist a Ready Alert Braking a zajištuje maximální bezpečí v průběhu cesty.
Electronic Stability
Control+ (ESC)
Electronic Stability Control+ (ESC)

Trailer Sway Control (TSC)

- jenž je nápomocen v případě rozkmitání soupravy stabilizovat jízdu pomocí selektivního brzdění kol a snížení výkonu motoru. Výsledkem podpůrného systému je snížení rázu taženého přívěsu a větší jistota řidiče za volantem.
Trailer Sway Control (TSC)
Trailer Sway Control (TSC)

Hill Start Assistent

- asistent rozjezdu do kopce při zatížení, který ve spolupráci se senzory náklopu a brzdovým systémem zajišťuje pohodlný a plynulý rozjezd do kopce bez nechtěného cuknutí zpět.
Hill Start Assistent
Hill Start Assistent

Trailer Brake Controller (TBC)

- jedná se o integrovaný ovladač brzd přívěsu, který umožňuje synchronizovat brzdy vozidla s bržděným přívěsem (i na hranici maximálního zatížení). Nelze provozovat v EU, zde je předepsán jiný systému bržění přívěsu.
Trailer Brake Controller (TBC)
Trailer Brake Controller (TBC)

Aktivní bezpečnostní prvky

- vůz je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními prvky, kde můžeme uvést například: dynamické deformační zóny, zesílené boční výztuhy či airbag systém druhé generace. Vůz byl jako první pick-up vybaven bočními airbagy impelementovanými v sedačkách.
Aktivní bezpečnostní prvky
Aktivní bezpečnostní prvky

Keyless GO

- bezklíčový systém otvírání vozu a startování. Centrální systém zamykání zajistí i uzamčení korby vozu vč. postranní kapes tz. RAMBOXů. Startování se pak provádí jednoduchým zmáčknutím tlačítka na palubní desce.
Keyless GO
Keyless GO

HEMI (Fuel Saving Technology)

- automaticky řízený systém odpojování čtyř válců v jízdních režimech, kdy není zapotřebí plného výkonu motoru. Systém umožňuje výrazně snížit spotřebu paliva, motoru a má přizní vliv na životní prostředí.
HEMI (Fuel Saving Technology)
HEMI (Fuel Saving Technology)

Parkovací systém

- obsahuje zadní parkovací kameru, jejiíž obraz je promítán na 8.4" dotykovou obrazovku rádia Uconnect včetně vodících pruhů pro snažší orientaci při couvání. Parkovací kameru doplňuje systém parkovacích senzorů a to jak předních tak zadních.
Parkovací systém
Parkovací systém

Electronic Vehicle Information Center (EVIC)

- pokročilý plně grafický palubní počítač se 7" obrazovkou. Systém nabízí zobrazení široké škály ukazatelů, řidič má možnost zvolit si režim, který preferuje např. sledování a vývoj spotřeby paliva, informace o stavu motoru či multimedia apod. Palubní počítač taktéž umožnuje uživateli nastavit si v jednotlyvých rozích obrazovky údaje, které chce mít stále k dispozici nap. venkovní teplota, dojezd apod.
Electronic Vehicle
Information Center (EVIC)
Electronic Vehicle Information Center (EVIC)

Active Warm Management

- propracovaný "termomanagement" motoru, který např. hlídá optimální teplotu pohonné jednotky neméně tak je nápomocen s rychlým ohřevem oleje motoru a převodovky prostřednictvím uzavíratelných klapek chladiče.
Active Warm Management
Active Warm Management

Active Air Grill

- jako vůbec první pickup na světě disponuje maskou chladiče s pohyblivými lamelami, které mohou v zájmu zlepšení aerodynamiky uzavřít přístup vzduchu do motorového prostoru.
Active Air Grill
Active Air Grill

Elektrický posilovač řízení (EPS)

- hydraulické čerpadlo bylo nahrazeno elektromotorem, což má za následek zlepšení účinnosti spotřeby až o 1,8% a navýšení výkonu o 5HP. EPS také zjednodušuje celý systém a přispívá k větší spolehlivosti tím, že eliminuje hydraulické čerpadlo, odstraňuje nutnost užití hydraulických hadic či chladícího zařízení apod.
Elektrický posilovač
řízení (EPS)
Elektrický posilovač řízení (EPS)

Uconnect 8.4AN Multimedia System

- moderní multimediální systém s velkou 8.4" dotykovou obrazovkou umožnuje posádce vozu vychutnávat hudební zážitky ve spojení s Alpine sound systémem o výkonu 507W. Systém podporuje bezdrátové připojení Bluetooth, jenž umožní spojení s telefonem včetně synchronizace kontaktů či hlasového ovládání. Technologie Bluetooth streaming umožní přehrávání hudby z mobilního zařízení. Uconnect podporuje rovněž ovládání komfortních funkcí jako je klimatizace vozu, vyhřívání či chlazení sedaček a volantu. Zabudovaná 3D navigace s podporou evropských map obsahuje i systém sledování stupně dopravy či emergency point tj. navigace do neblížšího místa nemocnice, policie atd.
Uconnect 8.4AN Multimedia System
Uconnect 8.4AN Multimedia System

RAMBOX Cargo Management System

- postranní udkládací kapsy umožnující odložení menších předmětů. Pomocí speciálních držáků je zde možné převážet předměty jako motorové pily, rybářské náčiní či jiné lovecké potřeby. RAMBOXy jsou propojeny se systémem centrálního zamykání tzn. v momentě uzamčení vozidla dojde i k uzamčení jednotlivých RAMBOXů a naopak.
RAMBOX Cargo Management System
RAMBOX Cargo Management System

Zvolte preferovanou výbavu

STL
SPORT
LARAMIE
LIMITED SPORT
LIMITED LARAMIE

Výbava vozu Dodge RAM 1500 SLT

Export pro tisk
3.6 V6 Pentastar
8-ti stupňová automatická převodovka TorqueFlite 8
Aluminiová kola o velikosti 17 x 7.J
Celoroční pneumatiky 265/70 R17 Goodyear Wrangler
Přepínatelný pohon 4x4 (4WD)
6x airbag
Anti-lock Braking System 4 (ABS)
Elektronický stabilizační program (ESP)
Elektronický stabilizační systém+ (ESC)
Elektrický posilovač řízení (EPS)
Hill Start Asistent
Elektrická okna vpředu/vzadu
Elektrická zrcátka
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
Vyhřívané vnější zpětná zrcátka
Tempomat
Automatická dvouzónová klimatizace
Vyhřívané přední sedačky
Plně graficky palubní počítač EVIC
Centrální zamykání vč. dálkového ovladače
Multifunkční volant
Stavitelný volant
Uconnectc 8.4AN multimedia system
Bluetooth
Elektricky stavitelná přední sedačka řidiče
Plnohodnotná rezerva
Chromovaný přední nárazník
Chromovaný zadní nárazník
Chromovaná maska chladiče
Ocelové vyproštovací háky integrované v předním nárazníku
Vyhřívané zadní okno

Příplatková výbava určené pro Dodge RAM 1500 SLT

Plynová přestavba LPG Prins VSI 2.0
Odblok obrazu rádia Uconnect pro externí příslušenství
DVB-T Digital Tuner MPEG2 a MPEG4 (HD)
Stropní DVD přehrávač Clarion
Přední parkovací kamera
Rám na přední nárazník: nerez|černý mat
Světelná rampa nerez vč. reflektorů HELLA
Halogenová světla LED 20"|40"|50"
Vzduchový kompresor 12V s maximálním tlakem 150PSI (10,3bar)
Zvuková siréna (vyžaduje vzuchový kompresor)
Level kit 2"
Lift kit 5" vč. pneu Nitto 35x12.5x20
Kola KMX řady XD o velikosti 20"
Elektrické výfukové klapky
Dálkový ovladač k výfukovým klapkám
Elektrické či manuální rolety
Nástavby na korbu
Uzamykatelné příčníky na korbu THULE
Sklápěcí nášlap na korbu vozu
Ochranné lemy blatníků
Nájezdy na korbu
Hák tažného zařízení
Držák tažného zařízení
Chromové víčko nádrže
Chromová klika 5.dveří
Gumová výplň korby
Gumové koberce
Nosič kol THULE do tažného zařízení
Přední a zadní zástěrky 

Výbava vozu Dodge RAM 1500 SPORT

Export pro tisk
5.7 HEMI V8
8-ti stupňová automatická převodovka TorqueFlite 8
Aluminiová kola Sport o velikosti 20 x 9.J
Celoroční pneumatiky 275/60 R20 Goodyear Wrangler
Přepínatelný pohon 4x4 (4WD)
Převodový poměr diferenciálu 3,92
AWD Auto aktivní sytém All-Wheel-Drive (AWD)
6x airbag
Anti-lock Braking System 4 (ABS)
Elektronický stabilizační program (ESP)
Elektronický stabilizační systém+ (ESC)
Elektrický posilovač řízení (EPS)
Hill Start Asistent
Elektrická okna vpředu/vzadu
Elektrická zrcátka
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
Vyhřívané vnější zpětná zrcátka
Tempomat
Automatická dvouzónová klimatizace
Vyhřívané přední sedačky
Chlazené přední sedačky
Elektricky stavitelné pedály
Plně graficky palubní počítač EVIC
Centrální zamykání vč. dálkového ovladače
Multifunkční volant
Stavitelný volant
Uconnectc 8.4AN multimedia system
Bluetooth
Elektricky stavitelné přední sedačky
Plnohodnotná rezerva
Dešťový senzor
Vyhřívané zadní okno
Dvojité koncovky výfuku
Kožený interiér vč. kůží obšité palubní desky
Odlehčená hliníková kapota Sport (imitace sacích otvorů)
Přední světlomety Sport s černým podkladem
Zadní zatmavěné světlomety Sport

Příplatková výbava určené pro Dodge RAM 1500 SPORT

RAMBOX Cargo Management System postraní udkládací kapsy umožnující odložení menších předmětů
Active-Level ™ Four-Corner Air Suspension - vzduchový stavitelný podvozek
Prodloužená korba (MID BOX 185cm)
Plynová přestavba LPG Prins VSI 2.0
Odblok obrazu rádia Uconnect pro externí příslušenství
DVB-T Digital Tuner MPEG2 a MPEG4 (HD)
Stropní DVD přehrávač Clarion
Přední parkovací kamera
Rám na přední nárazník: nerez|černý mat
Světelná rampa nerez vč. reflektorů HELLA
Halogenová světla LED 20"|40"|50"
Halogenové světlo LED integrované v předním nárazníku
Vzduchový kompresor 12V s maximálním tlakem 150PSI (10,3bar)
Zvuková siréna (vyžaduje vzuchový kompresor)
Level kit 2"
Lift kit 5" vč. pneu Nitto 35x12.5x20
Kola KMX řady XD o velikosti 20"
Elektrické výfukové klapky
Dálkový ovladač k výfukovým klapkám
Elektrické či manuální rolety
Nástavby na korbu
Uzamykatelné příčníky na korbu THULE
Sklápěcí nášlap na korbu vozu
Ochranné lemy blatníků
Nájezdy na korbu
Hák tažného zařízení
Držák tažného zařízení
Chromové víčko nádrže
Chromová klika 5.dveří
Gumová výplň korby
Gumové koberce
Nosič kol THULE do tažného zařízení
Plastový kryt korby pro modely RAMBOX
Přední a zadní zástěrky 

Výbava vozu Dodge RAM 1500 Laramie

Export pro tisk
5.7 HEMI V8
8-ti stupňová automatická převodovka TorqueFlite 8
Chromová kola o velikosti 20 x 9.J
Celoroční pneumatiky 275/60 R20 Goodyear Wrangler
Přepínatelný pohon 4x4 (4WD)
Převodový poměr diferenciálu 3,92
AWD Auto aktivní sytém All-Wheel-Drive (AWD)
6x airbag
Anti-lock Braking System 4 (ABS)
Elektronický stabilizační program (ESP)
Elektronický stabilizační systém+ (ESC)
Elektrický posilovač řízení (EPS)
Hill Start Asistent
Elektrická okna vpředu/vzadu
Elektrická zrcátka
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
Vyhřívané vnější zpětná zrcátka
Tempomat
Automatická dvouzónová klimatizace
Vyhřívané přední sedačky
Chlazené přední sedačky
Elektricky stavitelné pedály
Plně graficky palubní počítač EVIC
Centrální zamykání vč. dálkového ovladače
Multifunkční volant
Stavitelný volant
Uconnectc 8.4AN multimedia system
Bluetooth
Elektricky stavitelné přední sedačky
Plnohodnotná rezerva
Dešťový senzor
Vyhřívané zadní okno
Dvojité koncovky výfuku
Kožený interiér vč. kůží obšité palubní desky
Sedačka řidiče s možnosti uložení dvou pozic do paměti
Zadní vyhřívané sedačky
Dřevěné obložení interiéru
Chromovaný přední nárazník
Chromovaný zadní nárazník
Chromované vnější zpětná zrcátka
Chromovaná maska chladiče
Ocelové vyproštovací háky integrované v předním nárazníku

Příplatková výbava určené pro Dodge RAM 1500 Laramie

RAMBOX Cargo Management System postraní udkládací kapsy umožnující odložení menších předmětů
Active-Level ™ Four-Corner Air Suspension - vzduchový stavitelný podvozek
Prodloužená korba (MID BOX 185cm)
Kožený interiér v krémové barvě
Plynová přestavba LPG Prins VSI 2.0
Odblok obrazu rádia Uconnect pro externí příslušenství
DVB-T Digital Tuner MPEG2 a MPEG4 (HD)
Stropní DVD přehrávač Clarion
Přední parkovací kamera
Rám na přední nárazník: nerez|černý mat
Světelná rampa nerez vč. reflektorů HELLA
Halogenová světla LED 20"|40"|50"
Vzduchový kompresor 12V s maximálním tlakem 150PSI (10,3bar)
Zvuková siréna (vyžaduje vzduchový kompresor)
Level kit 2"
Lift kit 5" vč. pneu Nitto 35x12.5x20
Kola KMX řady XD o velikosti 20"
Elektrické výfukové klapky
Dálkový ovladač k výfukovým klapkám
Elektrické či manuální rolety
Nástavby na korbu
Uzamykatelné příčníky na korbu THULE
Sklápěcí nášlap na korbu vozu
Ochranné lemy blatníků
Nájezdy na korbu
Hák tažného zařízení
Držák tažného zařízení
Chromové víčko nádrže
Chromová klika 5.dveří
Gumová výplň korby
Gumové koberce
Nosič kol THULE do tažného zařízení
Plastový kryt korby pro modely RAMBOX
Přední a zadní zástěrky 

Výbava vozu Dodge RAM 1500 Limited Sport

Export pro tisk
5.7 HEMI V8
8-ti stupňová automatická převodovka TorqueFlite 8
Aluminiová kola Sport o velikosti 20 x 9.J
Celoroční pneumatiky 275/60 R20 Goodyear Wrangler
Přepínatelný pohon 4x4 (4WD)
Převodový poměr diferenciálu 3,92
AWD Auto aktivní sytém All-Wheel-Drive (AWD)
6x airbag
Anti-lock Braking System 4 (ABS)
Elektronický stabilizační program (ESP)
Elektronický stabilizační systém+ (ESC)
Elektrický posilovač řízení (EPS)
Hill Start Asistent
Elektrická okna vpředu/vzadu
Elektrická zrcátka
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
Vyhřívané vnější zpětná zrcátka
Tempomat
Automatická dvouzónová klimatizace
Vyhřívané přední sedačky
Chlazené přední sedačky
Elektricky stavitelné pedály
Plně graficky palubní počítač EVIC
Centrální zamykání vč. dálkového ovladače
Multifunkční volant
Stavitelný volant
Uconnectc 8.4AN multimedia system
Bluetooth
Elektricky stavitelné přední sedačky
Plnohodnotná rezerva
Dešťový senzor
Vyhřívané zadní okno
Dvojité koncovky výfuku
Kožený interiér vč. kůží obšité palubní desky
Odlehčená hliníková kapota Sport (imitace sacích otvorů)
Přední světlomety Sport s černým podkladem
Zadní zatmavěné světlomety Sport
Odblok obrazu rádia Uconnect pro externí příslušenství
DVB-T Digital Tuner MPEG2 a MPEG4 (HD)
Stropní DVD přehrávač Clarion
Přední parkovací kamera
Vzduchový kompresor 12V s maximálním tlakem 150PSI (10,3bar)
Zvuková siréna (vyžaduje vzuchový kompresor)
Lift kit 5" vč. pneu Nitto 35x12.5x20
Kola KMX řady XD o velikosti 20"
Elektricka výfuková klapka
Dálkový ovladač k výfukové klapce
Kryt korby (roleta či nástavba)
Gumová výplň korby

Příplatková výbava určené pro Dodge RAM 1500 Limited Sport

Individuální dle požadavků zákazníka

Výbava vozu Dodge RAM 1500 Limited Laramie

Export pro tisk
5.7 HEMI V8
8-ti stupňová automatická převodovka TorqueFlite 8
Chromová kola o velikosti 20 x 9.J
Celoroční pneumatiky 275/60 R20 Goodyear Wrangler
Přepínatelný pohon 4x4 (4WD)
Převodový poměr diferenciálu 3,92
AWD Auto aktivní sytém All-Wheel-Drive (AWD)
6x airbag
Anti-lock Braking System 4 (ABS)
Elektronický stabilizační program (ESP)
Elektronický stabilizační systém+ (ESC)
Elektrický posilovač řízení (EPS)
Hill Start Asistent
Elektrická okna vpředu/vzadu
Elektrická zrcátka
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka
Vyhřívané vnější zpětná zrcátka
Tempomat
Automatická dvouzónová klimatizace
Vyhřívané přední sedačky
Chlazené přední sedačky
Elektricky stavitelné pedály
Plně graficky palubní počítač EVIC
Centrální zamykání vč. dálkového ovladače
Multifunkční volant
Stavitelný volant
Uconnectc 8.4AN multimedia system
Bluetooth
Elektricky stavitelné přední sedačky
Plnohodnotná rezerva
Dešťový senzor
Vyhřívané zadní okno
Dvojité koncovky výfuku
Kožený interiér vč. kůží obšité palubní desky
Sedačka řidiče s možnosti uložení dvou pozic do paměti
Zadní vyhřívané sedačky
Dřevěné obložení interiéru
Chromovaný přední nárazník
Chromovaný zadní nárazník
Chromované vnější zpětná zrcátka
Chromovaná maska chladiče
Ocelové vyproštovací háky integrované v předním nárazníku
Odblok obrazu rádia Uconnect pro externí příslušenství
DVB-T Digital Tuner MPEG2 a MPEG4 (HD)
Stropní DVD přehrávač Clarion
Přední parkovací kamera
Vzduchový kompresor 12V s maximálním tlakem 150PSI (10,3bar)
Zvuková siréna (vyžaduje vzuchový kompresor)
Lift kit 5" vč. pneu Nitto 35x12.5x20
Kola KMX řady XD o velikosti 20"
Elektricka výfuková klapka
Dálkový ovladač k výfukové klapce
Kryt korby (roleta či nástavba)
Gumová výplň korby

Příplatková výbava určené pro Dodge RAM 1500 Limited Laramie

Individuální dle požadavků zákazníka
LPG Prins Banner LPG Prins Banner LPG Prins Banner LPG Prins Banner LPG Prins Banner LPG Prins Banner LPG Prins Banner